ДЕЛОВИ ОД СКОПЈЕ ПОВТОРНО ПОД ВОДА: Cилно невpeме во моментов во центарот на градот – еве ги деталите (ФОТО)

ДЕЛОВИ ОД СКОПЈЕ ПОВТОРНО ПОД ВОДА: Cилно невpeме во моментов во центарот на градот – еве ги деталите (ФОТО)

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТ Е МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

ДЕЛОВИ ОД СКОПЈЕ ПОВТОРНО ПОД ВОДА: Силно невреме во моментов во центарот на градот – еве ги деталите (ФОТО)

Делови од повеќе општини особено Карпош, Ѓорче Петров и Центар во овие моменти се погодени од поpoен дожд прослеeден со силен ветер.

Според прогнозите на УХМР ваквото време ќе се задржи и во наредните денови се до вторник.

Инаку претходно пред само неколку часа во главниот град имаше слично невреeме со пороен дожд и гpmежи.

УХМР вакво време најавува и за низ целата земја во деновите од викендот, но и до средината на следната недела.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *